top of page

daria gradziuk

Zrzut ekranu 2023-09-7 o 22_edited_edite

psycholog
psychodietetyk

Jestem psychologiem ze specjalizacją psychologia pracy i organizacji. Ukończyłam także studia podyplomowe z psychodietetyki, psychosomatyki i somatopsychologii oraz Szkołę Trenerów Biznesu Intra.

Zajmuję się psychologią, psychologią jedzenia i odchudzania oraz edukacją psychodietetyczną prowadząc webinary, wykłady, warsztaty dla klientów biznesowych oraz prowadząc konsultacje indywidualne. 

Specjalizuję się we wsparciu i edukacji z zakresu dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne uwzględniając takie jego aspekty jak analiza i zmiana nawyków żywieniowych, praca z emocjami, jedzenie emocjonalne, odzyskanie kontroli nad jedzeniem, dbanie o siebie poprzez żywienie oraz dobrostan psychiczny, wspieranie pracy układu nerwowego, nastroju i odporności poprzez odpowiedni balans pomiędzy żywieniem, regeneracją a aktywnością fizyczną. Szczególnie bliska jest mi tematyka troszczenia się o siebie, swoje potrzeby i zdrowie, słuchania swojego ciała, stawiania granic oraz nauka odpuszczania bycia idealnym.

O tej tematyce tworzę również artykuły specjalistyczne oraz podcasty dla m.in. Fundacji Kobiety Bez Diety, TOK FM, Polityki, Newsweek Psychologia.


Jestem współzałożycielką Fundacji Kobiety Bez Diety, która zajmuje się edukacją żywieniową w ujęciu ludzkim, prostym, ale przede wszystkim zdrowym dla ciała i umysłu. Jestem współautorką książki „Kobiety bez diety, rozmowy bez retuszu”.

poznaj fundację kobiety bez diety

bottom of page